Dopasowane zakłady, bezpłatne zakłady, oferty zakładów

Tak bardzo lubią oglądać gry, że uważają, że warto zapłacić, aby być członkiem bukmacherów, które pozwalają im postawić na gry, które kochają. Dopasowane zakłady to strategia hazardu, którą można porównać do posiadania asa z rękawem. Ponieważ pozwala ci skorzystać ze wszystkich bezpłatnych zakładów i bonusów oferowanych przez bukmacherów, obejmując wszystkie możliwe wyniki wydarzeń sportowych. Im więcej pieniędzy masz na dopasowane zakłady, tym więcej pieniędzy możesz zarobić. Większy bankroll oznacza, że ​​możesz zrobić więcej ofert jednocześnie bez konieczności czekania na swoje pieniądze na przeniesienie między bank, bukmacher. Powinieneś jednak podjąć decyzję na podstawie własnych okoliczności finansowych, ponieważ nie powinieneś stawiać zakładów, na które nie możesz sobie pozwolić.

Jak opisano w Jak zarabiać pieniądze z domu 2020, dopasowane zakłady korzystają z bezpłatnych zakładów podanych przez bukmacherów. Pozwala to na ryzyko zarabiania pieniędzy, obstawiając i kładąc szczególny wynik wydarzenia sportowego w celu uzyskania bezpłatnego zakładu. Z tyłu bezpłatnego zakładu zarobisz prawdziwe pieniądze, jak pokazano na przykład krok po kroku poniżej. Jeśli jesteś konsekwentny i zdyscyplinowany, możesz to robić wiele razy w tygodniu i z czasem zarobisz bardzo dużą kwotę pieniędzy. Śledziłem każdy zakład, który zrobiłem, datę, wydarzenie, zysk netto i szanse na 1 arkusz kalkulacyjny. 1 arkusz kalkulacyjny z zakładką na każdy miesiąc, aby śledzić.

Najlepsze zakłady

Wykonują wszystkie oferty powitalne w pięknym formacie stołu, aby zarejestrować się jeden po drugim. Załóżmy jednak, że poświęcisz czas na zrozumienie ofert i postępowanie zgodnie z instrukcjami . W takim przypadku nie możesz stracić, ponieważ używasz bezpłatnych zakładów, aby pokryć oba wyniki. Teraz nie mówię, że dopasowane zakłady są łatwe, a każdego dnia zarabiasz ogromną ilość pieniędzy. Są dobre i złe dni (głównie nadal opłacalne!). Kiedy twój pierwszy zakład kwalifikacyjny ustabilizuje się, otrzymasz bezpłatny kredyt w wysokości 20 USD . Teraz zarabiasz pieniądze, korzystając z bezpłatnej kwoty zakładu, aby poprzeć wynik zdarzenia, a następnie pokryć ryzyko, układając ten sam wynik.

Chociaż nie wszystkie te warunki wpłyną bezpośrednio na twoje dopasowane zakłady, wszystkie są warte poznania i mogą się przydać na późniejszym etapie. Mają kilka dobrych informacji na temat tego, jak możesz zarobić dodatkową gotówkę, gdy masz dopasowane zakłady z ziemi. Jednak średnio dopasowani bettorzy w ReddsMonkey zazwyczaj zarabiają około 500 USD każdego miesiąca, a bardziej doświadczeni bettorzy zarabiają do 1000 USD miesięcznie. Jak wspomniałem na początku tego artykułu, dopasowane zakłady nie są „szybkim programem.„Jeśli chcesz zarobić miliony z dnia na dzień, dopasowane zakłady nie są dla Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji na temat legalności dopasowanych zakładów, sprawdź ten artykuł.

  • 4 x 5 $.00 Bezpłatne zakłady powinny być natychmiastowe po umieszczeniu pierwszego zakładu kwalifikacyjnego w wysokości 5 USD.00+, pod warunkiem, że jest ustawiony w sprzeczności z 1.50 (1/2) lub więcej.
  • Po umieszczeniu pierwszego zakładu kwalifikacyjnego przypisamy Twoje konto 4 x £/5 bezpłatnych zakładów.
  • Nie oznacza to jednak, że nie można zdobyć drobnej przewagi, ale oznacza to, że wszystko działa.
  • W powyższym przykładzie nastąpiła kwalifikująca strata 0 USD.12.
  • Nie robię już zbyt wielu dopasowanych zakładów z powodu czasu spędzonego na większych projektach.

W tym momencie nie chcemy zarabiać pieniędzy. Ale przed umieszczeniem jakichkolwiek zakładów muszę tylko obliczyć, ile należy położyć na wymianie ze stawką 25 USD, aby zrównoważyć ryzyko. Najlepszą opcją jest szanse „meczu” Premier League Football lub „1 × 2” – które są tym samym.

Po pierwsze, większość bezpłatnych zakładów piłkarskich jest przyznawana tylko wtedy, gdy najpierw zastanawiasz się nad prawdziwą gotówką. Podejście do zakładu kwalifikacyjnego jest dokładnie takie samo, jak dopasowany zakład. Umieść swój zakład „z powrotem” z bukmacherskim i.mi. „Założę się, że Team X pokona Team Y”, a następnie „złożyć” swój wybór na wymianie bukmacherskiej I.mi. „Założę się, że Team X nie pokonuje Team Y”. Z tego powodu możliwe jest, że stracisz niewielką kwotę .

Jak w przypadku każdego zakładu, ważne jest, aby dokładnie zrozumieć, co robisz, zanim spróbujesz. Chociaż na początku będą wyglądać zniechęcająco, będziesz mógł się z nimi poradzić. Korzystanie z oferty zwrotu w połączeniu z dopasowanymi zakładami może mieć świetne wyniki finansowe. Dopasowana depozyt to zwykle nowa oferta klienta, w której otrzymasz procent pierwszego depozytu z powrotem w postaci gotówki premii do zabawy.

Crystal Palace vs Man United Live Stream, kanał telewizyjny, skład, obstawianie szans na mecz Premier League

Możesz zobaczyć to ilustrowane w poniższej tabeli. Dzięki szczegółowym instrukcjom dla wszystkich najlepszych ofert, gdy zostaną wydane, będziesz w mgnieniu oka na powtarzające się zyski. Oferty dla istniejących klientów z przewodnikami krok po kroku dla każdego z nich. SBIU otrzymało 40 raportów na temat możliwego ustalania dopasowania między październikiem 2021 r. A grudnia 2022 r. Dwanaście zaangażowanych w podejrzane obstawiania na zagraniczne mecze. Prawie wszystkie inne przypadki obejmowały podejrzanie specjalistów piłkarskich. W odniesieniu do wymiany bukmacherskiej – nasz zakład isunmatcheduntil został zaakceptowany przez giełdę.

Braga vs Boavista prognostyka, szanse na zakłady i darmowe wskazówki 14

Jeśli jeszcze go nie użyłeś, polecam śledzenie mojej dopasowanej akademii bukmacherskiej. Jest to ustrukturyzowany kurs, który prowadzi Cię przez oferty rejestracyjne w stałym tempie, ucząc różnych strategii po drodze. Po zakończeniu ofert rejestracji istnieją wskazówki dotyczące tego, co możesz zrobić dalej.

Krok 4: Wybierz wydarzenie

Obstawianie kubków to proces umieszczania zakładów, które nie kwalifikują się do bezpłatnego zakładu lub promocji. Te zakłady mają na celu ukrycie naszych dopasowanych zakładów i utrzymanie otwartych konta bukmacherskiego. Numer 6 naszych dopasowanych wskazówek dotyczących zakładów polega na utrzymywaniu otwartych i aktywnych konta bukmacherskiego tak długo, jak to możliwe. Korzystanie z zaufanej dopasowanej strony bukmacherskiej lub pomocy w dopasowanym serwisie bukmacherskim to kolejny świetny sposób, aby upewnić się, że nie zostaniesz złapany.

Czy to jest legalne?

Byłem dokładnie taki sam, kiedy zacząłem pasować do zakładów. Kolejną ważną dopasowaną wskazówką zakładów w naszym przewodniku i takim, który znacznie zwiększy zysk, jest przywołanie pomocy eksperta. Jeśli chodzi o rzeczywiste dopasowane zakłady, komisja jest jednym z najważniejszych czynników, które bezpośrednio wpływają na twoją rentowność.

Łączenie tych dwóch nie jest nielegalne dopasowane zakłady. W najgorszym przypadku rozważ wstrywanie w kolejce GGBet do zakładu po wyższej cenie. Zwiększy to twoją odpowiedzialność, a tym samym zmniejszy zysk (ale bardziej prawdopodobne jest, że zostanie dopasowany). Możesz utworzyć arkusz kalkulacyjny Excel „Dopasowany kalkulator zakładów” za pomocą tych obliczeń.

Najlepsze oprogramowanie bukmacherskie

Dziękuję za tę stronę i wszystkie twoje wyjaśnienie, jak to działa. Zawsze są 2 różne strony, na których należy umieścić zakłady na ten sam mecz piłkarski. Tak, możesz, wystarczy poświęcić czas i postępować zgodnie z tym samym procesem.

Nie zabieram niczego od Betfair ani innych giełd bukmacherskich. Są genialną firmą i są chwile, kiedy sugeruję, aby użyć ich przez Betdaq. Załóżmy, że zarabiasz 1000 $ każdego miesiąca i hipotetycznie wygrywasz połowę tego na giełdzie bukmacherskiej.

Niektóre sprawy były tak podejrzane, że FIU przekazał je policji w celu dalszego dochodzenia. Nie dałoby to dokładnych liczb nadawcy. „Obstawianie meczów we własnym turnieju jest wyraźnie przeciwko przepisom piłkarskim”, powiedział holenderski stowarzyszenie piłkarskie KNVB. Zdaje sobie sprawę z 27 doniesień o gracz.

Im wyższe szanse, tym więcej funduszy będziesz potrzebować na koncie Smarkets, aby pokryć swoją odpowiedzialność. Możesz zmniejszyć swoją odpowiedzialność, wybierając niższe szanse. Teraz masz skonfigurowane konta, możesz ubiegać się o swoją ofertę! Zakład, który kwalifikujesz się do bezpłatnego zakładu, jest powszechnie znany jako „zakład kwalifikacyjny”. Po wygaśnięciu pierwszych 60 dni prowizji 0%, dopasowane użytkownicy blogów bukmacherskich mogą przedłużyć swoją prowizję 0% na 30 dni za każdym razem, gdy stawiają zakład. Zwykle twoje konto powróci do Smarkets domyślnie 2%.

To mi się przydarzyło i nie miałem pojęcia, co robić. Wszystkie oferty na poziomie 1 akademii to oferty „Bet X, Get Y”, podobnie jak oferta koralowa, którą już ukończyłeś, więc jest to idealne miejsce na rozpoczęcie. Jeśli tak się nie dzieje, to coś nie jest w porządku. Możesz wysłać do mnie zrzuty ekranu twoich zakładów, jeśli chcesz, aby pomóc, gdy coś się dzieje. Jak użyć tej sprawy, aby umieścić moje pierwsze zakłady na William Hill i Betfair, proszę? Czy znów stawiam 20 USD na William Hill i kładłem 20 USD na Betfair? Nie powiedziałbym, że jest to bardziej opłacalne Paul nie, ponieważ trudniej jest uzyskać bliskie szanse z trebkami i akadami.

Betfred

Ale jeśli szukasz solidnego sposobu na rozpoczęcie budowy bankrolla, dopasowane zakłady to świetny sposób na rozpoczęcie pracy. Bukmacherzy również uruchamiają „Reload ofert” dla istniejących klientów. Mają one, aby cię obstawiać, ale dla nas dopasowanych zakładników jest to kolejna okazja do zysku.

To, w połączeniu z oferowanymi wysokimi zyskami, oznacza, że ​​możesz osiągnąć stosunkowo wysoką stawkę godzinową. Dopasowane zakłady są nadal jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie z domu. Dopóki bukmacherzy oferują bezpłatne oferty zakładów, Back i Lay Betting mogą nadal zapewniać zyski.

Mimo to, po tym, jak rejestracja oferuje bukmacherom wydając oferty przeładowania, aby zatrzymać klientów, a my mamy łatwe do zrozumienia instrukcje wideo dla każdej oferty. Dopasowane zakłady wykorzystują kombinację matematyki i możliwości umieszczenia wielu zakładów w celu pokrycia wszystkich możliwych wyników w celu uzyskania zysków z Bukmaker Bezpłatnych zakładów. Działa i do tej pory nauczyliśmy ponad 150 000.

Będziesz chciał użyć dopasowanego kalkulatora bukmacherskiego, jeśli jesteś zainteresowany dopasowanymi zakładami. Sport, który wybierzesz do dopasowanych zakładów, zależy głównie od promocji bukmachera. Dodatkowe dopasowane zakłady odnoszą się wyłącznie do wyścigów konnych.

Kiedy stawiasz taki zakład, w zasadzie mówisz, że uważasz, że wybrany wybór wygrał wydarzenie sportowe, niezależnie od tego, co może być wydarzenie sportowe. Jeśli twój wybór wygra, wygrasz zakład i osiągniesz zysk. Nazywa się to zakładem, ponieważ jeśli na przykład wybierzesz konia, aby wygrać Wielki Naród, poparłeś konia, aby wygrać. Jednak niektórzy gracze lubią postawić na stałe mecze, a tego rodzaju zachowanie może bardzo dobrze wylądować pod kontrolą prawną. Wiele internetowych stron sportowych ma również sekcję kasyna, w której można grać w gry na automatach, ruletkę, blackjack i nie tylko. Jeśli bukmacher przekracza rynek, możesz podjąć zakład, a następnie umieścić mniejszy udział w innym możliwym wyniku, aby zapewnić ogólny zysk. Wykorzystuje matematykę do pokrycia wszystkich wyników wydarzenia, aby bez względu na to, co się stanie w tym wydarzeniu, osiągniesz zysk.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *