Теофіпольська Селищна Рада Вітаємо На Офіційному Веб-сайті

В комерційних тарифах система VKURSI отримує дані з “Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” в режимі реального часу. Доступ до повних даних з ЄДР по юридичним особам та ФОП в режимі реального часу по АРІ надається міністерством юстиції та ДП “НАІС” на комерційній основі (Договір про надання сервісної послуги). Наша компанія підписала даний договір і за кожний запит/перевірку сплачує ДП “НАІС” суму передбачену договором.

теофіпольська районна рада сайт

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області вкотре звертається до всіх учасників… Ділянка площею 17 га надана орендарю на 30 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. У зв’язку із тим, що землекористувач майже four теофіпольська районна рада роки не сплачував орендних…

В України Достатньо Ресурсів Для Продовження І Завершення Опалювального Сезону

Також затвердили перелік об’єктів нерухомого майна, що належать до спільної… Нерідко сім’я сама невзмозі подолати складну життєву ситуацію, подолання домашнього насильства, потребує сторонньої допомоги – кваліфікованої підтримки. В області протягом 9 років поспіль за ініціативи Хмельницького обласного центру соціальних служб до початку нового навчального року проводиться обласна благодійна акція «Готуємо дітей до школи». Адміністративна відповідальність за ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей (ст. 184 КУпАП).

Під час бесіди обговорювалися основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку та шляхи їх вирішення. Переглядалися профілактичні відео «Зроби правильний вибір» та «Вибір засуджених у колонії». Для кращого ознайомлення з даною категорією було проведено анкетування. Було роздано буклети даної тематики. Також здійснено акти оцінки потреб сімей/осіб. Фахівцями центру та спеціалістами служби у справах дітей перевірено стан задоволення базових потреб дітей щодо здоров’я, харчування, навчання, емоційного розвитку та побутових потреб.

Фінансовий Аналіз За 2019-2020 Рр

Для розгляду на порядок денний винесли 36 питань. Перед затвердженням порядку денного… У п’ятницю, 10 грудня, відбулася 11-а чергова сесія Шепетівської районної ради 8-го скликання. На засідання прибули 32 депутати із forty two.

Дані Податкової

На засідання прибули 38 депутатів із forty two. Із 19 запланованих питань розглянули лише 14. Зацікавлених осіб, які не проживають на території селищної ради, запрошуємо відвідати наше селище і сподіваємося, що воно вам сподобається і запам’ятається. Сьогодні, 12 лютого, відбулася 5-а сесія Шепетівської районної ради 8-го скликання. На сесію із 42 обранців завітав лиш 31.

Вартість залежить від складності питання, її розмір визначається та здійснюється лише після опрацювання вашого питання. Спеціалістами Центру проаналізовано стан забезпечення сімей продуктами харчування, медикаментами, теплим одягом на зимовий період. Значення поточної ліквідності знаходиться нижче нормативної межі , що може вказувати на імовірність втрати платоспроможності у найближчій перспективі. Збільшується сума наявних джерел фінансування для залучення активів, що зумовлено зростанням власного капіталу (+248,4%) і забезпечень (+17941,57%). Спостерігається посилення господарського потенціалу, на що вказує збільшення суми активів на 244,82%.